Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/languages//ru_RU.mo) is not within the allowed path(s): (/home/leasks/domains/skruzdis.ee:/tmp:/usr/share/pear) in /home/leasks/domains/skruzdis.ee/public_html/wp-includes/l10n.php on line 741
Skruzdis.ee | Декорации

Meil oli probleeme ladude haldamisega kauplustes Lätis ja Eestis. Müüdud kaupa ei olnud võimalik turult eemaldada, uut ei tekkinud, mistõttu otsustati kauplused liita. Edaspidi on ainult üks kauplus. Läti ja Eesti kauplused enam ei tööta, suuname teid Leedu poodi. Te ei kaota midagi, vastupidi, näete kogu sortimenti, te ei saa osta tooteid, mida seal pole, on rohkem makse- ja tarneviise. Leedu poes on praegu tõlge automaatne, kuid aja jooksul tuleb ka professionaalne.

Poodi

У нас были проблемы с управлением складами в магазинах Латвии и Эстонии. Убрать с рынка проданные товары не удавалось, новые не появлялись, поэтому было принято решение объединить магазины. Отныне магазин будет один. Латвийский и эстонский магазины больше не будут работать, вас перенаправим в литовский магазин. Вы ничего не теряете, наоборот, видите весь ассортимент, не можете купить товары, которых нет, больше способов оплаты и доставки. В литовском магазине пока что перевод автоматический, но со временем появится профессиональный.
В магазин